özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri

Advertorial

İngilizce Çeviri ve Tercüme

blank

İngiliz dili, Hint-Avrupa dil ailesinin Batı Germen koluna ait bir dildir. İngiliz dili, dünyanın ortak dili olarak kabul edilmektedir ve dünyanın en ücra köşelerinde bile konuşulmaktadır. İngilizce çeviri ise tüm dünyada en çok talep edilen çeviridir. İngilizce yüzyıllar boyunca birçok değişikliğe uğramıştır. Modern İngiliz dili ise 15. yüzyılda oluşmuş ve 17. yüzyılda dünya çapında yaygınlaşmıştır. İngilizce, bugün dünya genelinde en yaygın dillerden biridir. İngiliz dili, o kadar önemli bir dildir ki günümüzde tüm mesleklerde başarılı olmak için İngilizce bilmek bir zorunluluktur. Akademik alanlarda, sosyal bilimlerde, mühendislik ve endüstride İngilizce bilmek çok önemlidir. Dünyada İngilizce bilen insan sayısının fazla olmasına rağmen, İngilizce tercüme konusu özel bir alandır. İngilizce metinlerin çevirilerinde kalıplaşmış ifadeler kullanılır. Bu yüzden İngilizce’den yapılan tercümelerde uzman tercümanların görev alması çok önemlidir. Özellikle resmi belgeler, akademik makaleler, diploma, pasaport, tapu, ticari sözleşmeler, iş başvuruları, konsolosluk belgeleri gibi metinlerin tercümeleri mutlaka tercüme bürolarına yaptırılmalıdır.

Dershane Fiyatları İçeriği


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


Çeviri Hizmetleri

Tercüme büromuzda her konuda yazılmış İngilizce metin tercümesi yapılmaktadır. Tıp, hukuk, edebi eserler, web site çevirileri, ödevler, uluslararası anlaşmalar ve teknik metin çevirileri gibi tüm İngilizce çevirileriniz için tercüme büromuza başvurabilirsiniz. Aynı zamanda resmi belge çevirileri ile İngilizce noter onaylı tercüme ihtiyacınız için tercüme büromuzdan hizmet alabilirsiniz. Tercüme büromuzda yazılı metin çevirilerinin yanı sıra İngilizce’den simultane ve ardıl tercüme hizmeti de verilmektedir. İngilizce’den yapılan çevirilerde her metnin alanında uzman, profesyonel tercümanlarımız görev almaktadır. İngilizce’den Türkçe’ye çeviri ücretleri, tercüme edilmiş olan belgenin boşluksuz 1000 karakter sayısına göre hesaplanmaktadır. İngilizce’den noter onaylı tercümelerde ise fiyatlar, sayfa sayısına göre belirlenmektedir. İngilizce simultane ve İngilizce ardıl tercüme fiyatları ise tercümenin süresine göre hesaplanmaktadır.

Çeviri talepleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?