özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri

Advertorial

NakitCoins ile hızlıca Bitcoin alın, satın.

blank

Kripto para yatırımı yapan kişiler için ortaya çıkacak en büyük dezavantajlardan biri yaptıkları yatırımın hızlı bir şekilde likide dönüşmeme ihtimalidir. Bu ihtimali ortaya çıkaran da ne yazık ki mevcutta en çok tercih edilen kripto para alım satım yönteminin online kripto para borsaları olmasıdır. 

Online kripto para borsalarının ön plana çıkan en önemli özelliklerinin başında kullanıcılarına uzaktan online bir şekilde işlem yapma imkânı sunmasıdır. Ancak bu imkânın ortaya çıkardığı bazı dezavantajlar mevcuttur. 


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


Bunların en başında online kripto para borsaları üzerinden anında işlem yapmanın mümkün olmamasıdır. Kripto para borsaları üzerinden yapılan işlemler hem bir banka hesabı gerektirmekte hem de vakit almaktadır. Zira kripto para borsaları üzerinden yapılan işlemler belli bir sıralama ile işleme alınmaktadır. Bu da çok fazla talebin olduğu bir ortamda işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesinin önünde engel oluşturmaktadır. 

Dezavantajları avantaja NakitCoins ile çevirin. 

Kripto para borsalarının ortaya çıkarmış olduğu tüm bu dezavantajlı durumların üstesinden gelmek için döviz bozdurur gibi işlem yapma kolaylığı sunan NakitCoins’in tercih edebilirsiniz. 

NakitCoins’in Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerine giderek doğrudan yüz yüze ve hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bunun için tercih edebileceğiniz NakitCoins şubelerini şu şekilde belirtmek mümkündür: 

• İstanbul – Gümüşsuyu 

• İstanbul – Kapalıçarşı 

• Antalya – Muratpaşa

• Antalya – Alanya 

• Bursa – Osmangazi 

• Ankara – Çankaya – GOP 

Ayrıca NakitCoins iş birliği programı ile NakitCoins’e başvuran kuyumcular ve döviz büroları da NakitCoins standartlarını sağlamaları halinde birer NakitCoins şubesi gibi işlem yapma ve NakitCoins’in avantajlarından faydalanma durumuna geçeceklerdir. 

NakitCoins’te kripto para alım satımı yapmak çok kolaydır. Dilerseniz hem Google Play hem de iOS store’da yer alan NakitCoins uygulamalarını indirerek burada bir hesap oluşturabilir dilerseniz de kendi kripto cüzdanınızdan Bitcoin al sat işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde NakitCoins farkı ile gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın NakitCoinsşubesini bulmak ve yapacağınız işlemi belirtmek. Hepsi bu kadar. 

NakitCoins ile hızlı ve güvenli kripto para alım satımı yapmanın keyfine varacaksınız.

Yorum Yap

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?